איך לבחור עורך דין עבירות סמים?

אם אתםניצבים בפני חקירה פלילית או הוגש כנגדכם כתב אישום בנוגע לתחום של עבירות סמים אתם זקוקים לליווי משפטי של עורך דין פלילי מנוסה. עליכם לבחור את עורך הדין אשר ייצג אתכם מול רשויות החקירה ובהליך בבית המשפט במידה והדברים יגיעו לכך בקפידה רבה. במאמר זה נעסוק בשאלה כיצד בוחרים עו”ד פלילי לעבירות סמים.

השוואת מחירים

עורך דין לתיקי סמים חייב להיות מומחה פלילי ולהיות בקיא  בכלל ההלכות המשפטיות בתחום. מומלץ לערוך השוואת מחירים בין עורכי דין שונים ולקבל הערכה לגבי מהו שכר הטרחה הסביר אשר מבקש עורך דין פלילי על מנת לייצג את חשודים ונאשמים בתיקים מעין אלו. חשוב להבין כי עלות הליווי המשפטי נקבעת בהתאם לניסיונו המקצועי ולשנות הוותק של העורך דין ולדברים אלו  השפעה  עצומה על השגת תוצאה משפטית אופטימאלית.

מה יש לברר

אם פניתם אל משרד עורכי דין פלילי אשר בו עובדים מספר של עורכי דיו יש לוודא מראש מיהו עורך הדין אשר ייצג אתכם באופן אישי לאורך החקירה והליך המשפטי. בקשו לשמוע על הניסיון וההצלחות המקצועיות והתרשמו גם מאופיו. האם הוא סבלני ואדיב כלפיכם כפי שצפיתם. במצב בו אדם חשוד בעבירת החזקת סם פלילית הוא מצוי במתח גדול ועל מנת שיוכל לשתף בכנות ובחופשיות את עורך דינו  הוא צריך להרגיש בנוח איתו.

זמינות לעבודה

פרמטרים חשוב נוסף בזמן בחירת עורך דין עבירות סמים הוא רמת הזמינות. חשוב לפנות אל עו"ד פלילי שזמין לטפל בתיק ולוודא מראש שהוא אינו עמוס מ ידי בתיקים אחרים. בשונה מהליכים משפטיים אחרים בהם הזמן איננו פקטור מרכזי, בכל הנוגע להליך הפלילי ישנם מצבים שהנם דחופים והליווי נדרש באופן מידי.

חוות דעת מקצועית וכנה

בעת בחירת עורך דין פלילי יש לשים לב שהוא לא מבטיח הבטחות סרק לגבי התוצאה המשפטית מיד עם כניסתכם למשרד. וודאו כי הוא בוחן לעומק את נסיבות המקרה שלכם ומקשיב להשתלשלות האירועים ורק בהתאם לכל הנתונים הוא מציג בפניכם את המצב המשפטי כפי שהוא לאשורו. שימו לב אם הוא מתבסס על ניסיון בתיקים קודמים ודומים ועל סמך זה מבסס את הערכתו המקצועית.

ליווי משפטי מהמעלה הראשונה

משרד עורכי דין פלילי שטרן ייצג וטיפל בתיקי פשיעה חמורה לרבות עבירות סמים שונות. עורך דין שטרן הינו חבר הפורום הפלילי והועדה לעניינים פליליים של לשכת עורכי הדין. כאשר מדובר על ניהול תיק פלילי, אין תחליף לניסיון וידע מקצועי. המשרד טיפל במאות תיקים פליליים ומייחס חשיבות רבה לכל תיק ולקוח.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
user

מדריך וחברה לניקוי ספות, שטיחים וריפודים –

שמירה על ספות, שטיחים וריפוד נקיים ורעננים חיונית לשמירה על סביבת מגורים בריאה ונוחה. ניקוי קבוע לא רק משפר את המראה של הרהיטים והשטיחים שלך אלא גם עוזר להאריך את תוחלת החיים שלהם. במדריך המקיף הזה נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על ניקוי ספות, שטיחים וריפודים.

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

מגשי אירוח להרמת כוסית במשרד

חגיגות והתכנסויות במשרד ממלאות תפקיד חשוב בטיפוח אחווה וחיזוק מורל העובדים. היבט אחד שיכול לשפר משמעותית אירועים אלו הוא השימוש במגשי אירוח. Canapes מגשי אירוח

קר עוד