באיזה מערכת הכי כדאי לבנות אתר?

ישנם שני סוגים של בוני אתרים – האחד הוא עורך אתרים והשני הוא מערכת ניהול תוכן.

עורך אינטרנט הוא כלי שעוזר לך ליצור ולתחזק את האתר שלך. הוא מאפשר להעלות תוכן, לבצע שינויים בעיצוב ולפרסם אותו באינטרנט.

מערכת ניהול תוכן היא כלי שעוזר לך ליצור, לנהל ולפרסם את האתר שלך עם פחות ידע טכני. ל-CMS יש ממשק שבו אתה יכול לנהל את כל ההיבטים של האתר שלך כמו הוספת דפים חדשים, העלאת תמונות או סרטונים, שינוי גופנים או צבעים וכו'.

עדיף להשתמש ב-CMS אם אתה לא מרגיש בנוח עם קידוד HTML או אם אתה רוצה יותר שליטה על איך האתר שלך נראה.

התשובה לשאלה זו אינה פשוטה כפי שניתן לחשוב. הכל תלוי בסוג האתר שאתה בונה, בקהל אליו אתה מכוון ובתקציב שלך.

אם אתה צריך אתר אינטרנט אינטראקטיבי ודינמי, אז עדיף להשתמש ב-CMS (מערכת ניהול תוכן) כמו וורדפרס או דרופל. אם אתה רוצה ליצור בלוג פשוט ואין לך שום ידע בקידוד, אז עדיף להשתמש ב-Blogger או ב-Tumblr. אם אתה רוצה לבנות אתר עם פונקציונליות של מסחר אלקטרוני ותרצה שהוא יתארח בדומיין שלך, אז Wix תהיה האפשרות הטובה ביותר עבורך.

 

ישנן שלוש פלטפורמות עיקריות לבניית אתרים

ניתן לבנות אתר על מערכת ניהול תוכן, פלטפורמה כשירות או מערכת מותאמת אישית.

מערכת ניהול התוכן היא הדרך הפופולרית ביותר לבנות אתרים והיא גם הקלה ביותר לשימוש. זה נהדר לעסקים קטנים שרוצים לנהל את התוכן שלהם בעצמם ללא כל סיוע מאנשי IT. מצד שני, פלטפורמה כשירות אינה דורשת כישורי קידוד והיא מושלמת עבור ארגונים גדולים עם מפתחים רבים. סוג זה של פלטפורמת בניית אתרים מציעה יותר גמישות ומדרגיות מאשר מערכות CMS. לבסוף, מערכות מותאמות אישית הן נהדרות אם אתה רוצה שליטה מלאה על העיצוב והפונקציונליות של האתר שלך, אבל הן דורשות יותר זמן, כסף ומומחיות מאשר סוגים אחרים של מערכות.

אתר אינטרנט הוא אוסף של דפי אינטרנט המחוברים זה לזה באמצעות היפר-קישורים. זה ידוע גם בתור אתר או נוכחות מקוונת.

ישנם שני סוגי מערכות בהן ניתן לבנות אתרים – סטטי ודינמי. אתרים סטטיים מורכבים מקבצים המועלים לשרת האינטרנט ומאוחסנים שם לצפייה של הציבור. אתרים דינמיים, לעומת זאת, משתמשים בבסיסי נתונים כדי לאחסן תוכן ומידע, אשר לאחר מכן מוגש מהשרת כאשר המשתמש מבקש.

 

ישנן מערכות רבות שניתן להשתמש בהן לבניית אתר אינטרנט

מכלי עשה זאת בעצמך כמו וורדפרס ו-Wix ועד למורכבות יותר כמו Squarespace.

המערכת הטובה ביותר עבורך תלויה בצרכים ובמשאבים שלך. אם יש לך את הזמן והכישורים לבנות אתר בעצמך, אז כלי עשה זאת בעצמך הם אפשרות מצוינת. אם אתה רוצה לעבוד עם מישהו אחר, אז סוכנות היא הדרך ללכת.

אתר אינטרנט הוא דרך לפרסם את העסק שלך לציבור. זה יכול לשמש ככלי שיווקי, דרך לספק מידע ואפילו כחנות מקוונת.

ישנן מערכות רבות ושונות שבהן אתה יכול לבנות את האתר שלך. אתה יכול להשתמש בוורדפרס, ג'ומלה, דרופל או כל מערכת אחרת שאתה מעדיף. הדבר היחיד שחשוב הוא שתבחרו באחת מהמערכות הללו ותתמידו בה כדי שהאתר שלכם יהיה תואם לכל הדפדפנים והמכשירים הניידים.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
191natan@gmail.com

קידום אתרים בחדרה

קידום אתרים הוא תהליך של שיפור מיקומו של האתר שלך בדירוג מנועי החיפוש. הנה כמה מהדברים החשובים ביותר שעליך לזכור כאשר אתה מנסה לבצע אופטימיזציה

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

איך לבחור טרקטורון?

ישנם סוגים רבים ושונים של טרקטורונים זמינים בשוק. חלקם מיועדים לפעולות בקנה מידה קטן, בעוד שאחרים יכולים להתמודד עם פעולות בקנה מידה גדול. אם אתם

קר עוד