ביטוח מקיף – מתי נדע אם משתלם לנו לרכוש אותו או לא?

רכישת רכב, היא דבר לא פשוט ולא תמיד מובן מאליו. מדובר בהשקעה של אלפי שקלים ולרוב מדובר על עשרות אלפי שקלים ואף מעבר לכך. ההשקעה הגבוהה מלמדת אותנו, שאנחנו צריכים לעשות כל מה שאפשר בשביל לשמור על הרכב, בשביל שנוכל ליהנות ממנו, הוא יוכל לשרת אותנו כמו שאנחנו רוצים, ובשלב מסוים בעתיד, נוכל למכור אותו ולקנות רכב אחר.

אחד הדברים שיכולים לעזור לנו לשמור עליו, הוא ביטוח מקיף. הרכיב כולל כיסויים למקרים שונים שאנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים איתם, כמו למשל, גניבות, חבלות, נזקים ועוד. פוליסת ביטוח מקיף, היא הפוליסה הרחבה והמרכזית של כל ביטוח רכב וגם הפוליסה היקרה ביותר.

אך ישנם בעלי רכבים המתלבטים בשאלה האם משתלם להם לרכוש ביטוח מקיף. ישנם מקרים מסוימים, כמו בעלי רכבים עם ערך כספי נמוך יחסית, שאין זה נכון בשבילם לרכוש אותו, ואם כן, אז חשוב מאוד לבצע מחקר מקיף על מנת לחסוך בעלויות ולא לחפש בהכרח את הפוליסה היקרה ביותר.

מי שמחזיק ברשותו רכב יקר ערך, ירצה לשמור עליו היטב וירצה לכסות את עצמו מפני כל מקרה של נזק או חבלה. כך הוא לא יידרש לשלם את עלויות הנזקים בעצמו אלא יוכל לממש את הפוליסה. לכן, סביר להניח, שהוא יחפש ביטוח מקיף המספק כיסוי לרכבו של המבוטח, ואף יהיה מוכן לשלם עליו הרבה מאוד, בשביל לקבל את כל הכיסויים הנדרשים בסכומים משמעותיים. אך לא תמיד זה כך וכל מקרה לגופו.

 

באיזה מקרה ייתכן ולא ישתלם לנו לרכוש ביטוח מקיף?

קיים מקרה אחד בו נצטרך לשאול את עצמנו, האם משתלם לנו לרכוש פוליסת ביטוח מקיף. זה מקרה בו אנחנו מחזיקים ברשותנו רכב ישן מאוד, שעלות ביטוח מקיף עלולה להיות גבוהה משמעותית מערך הרכב.

במקרה כזה, אנחנו נשאל את עצמנו האם באמת משתלם לנו לרכוש ביטוח מקיף או שמא אנחנו יכולים להסתפק בביטוחים אחרים, חיוניים לא פחות, כמו למשל ביטוח צד ג' אשר מתייחס רק לנזקים שאנחנו עלולים לגרום לכלי רכב ורכוש של אחרים.

אם אנחנו בוחנים את עלויות התחזוקה של הרכב, ייתכן ורכישת ביטוח מקיף במצב כזה ישפיע באופן מהותי על חשבון ההוצאות שלנו. צריך לציין, גם במקרה כזה, אנחנו יכולים למצוא פתרונות מסוימים שיכולים להביא לצמצום ההוצאה ועדיין לאפשר לנו להחזיק ביטוח מקיף לרכב. לשם כך, עלינו לעשות מחקר מקיף ולהשוות מחירים בין חברות שונות.

 

איך אתר Wobi יכול לעזור לנו?

דרך המערכת החכמה שקיימת באתר Wobi, נוכל לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות בזצן אמת ולהשוות ביניהן, בשביל שנוכל לראות איזו פוליסה משתלם לנו לרכוש, בתנאים ובעלויות המשתלמות ביותר. כך גם נוכל ליהנות מפוליסת ביטוח וגם לא לשלם מעבר למה שאנחנו צריכים.

ביטוח מקיף

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

הייטק
בלוג
user

מכללת ג'ון ברייס ירושלים: פתח לעולם ההייטק

בלב ירושלים, עיר שבה העתיק והחדש נפגשים, ממוקמת מכללת ג'ון ברייס, מוסד לימודי המהווה כרטיס כניסה לעולם ההייטק המתפתח והמבוקש. מכללת ג'ון ברייס, שנוסדה בתחילת המאה ה-21, הפכה לאחת מהמכללות המובילות בישראל ללימודי הייטק, הודות לתכניות הלימוד המקיפות, המותאמות לדרישות השוק המתמידות בשינוי.

קר עוד
בלוג
user

חשיפת תחנת הכוח: מדריך מקיף לבחירת המנוע החשמלי התעשייתי המושלם

כאשר מדובר ביישומים תעשייתיים, בחירת מנועי חשמל היא קריטית. המנוע הנכון יכול להשפיע באופן משמעותי על היעילות, הביצועים וההצלחה הכוללת של הפעולות שלך. עם זאת, עם אפשרויות רבות הזמינות בשוק, בחירת המנוע החשמלי התעשייתי המושלם יכולה להיות משימה לא פשוטה. מדריך מקיף זה נועד לפשט את התהליך על ידי מתן תובנות וגורמים חיוניים שיש לקחת בחשבון, ולהבטיח שתקבלו החלטה מושכלת לצרכים התעשייתיים שלכם.

קר עוד
התחדשות עירונית
בלוג
user

מתלבטים איך לבחור חברת התחדשות עירונית?

התחדשות עירונית היא תהליך של חידוש, שדרוג ועיבוי של שכונות עירוניות קיימות. התהליך כולל בדרך כלל חיזוק מבנים ותיקים, הוספת יחידות דיור חדשות, פיתוח תשתיות ויצירת שטחים ציבוריים חדשים. פרויקטים של התחדשות עירונית יכולים להיות מורכבים ומאתגרים, ולכן חשוב לבחור חברה יזמית מקצועית ואמינה שתוכל להוביל את הפרויקט בצורה מוצלחת.

קר עוד
רעיון
בלוג
user

רישום פטנט: הדרך שלך לחדשנות והגנה משפטית

היציאה למסע ההמצאה היא מיזם מלהיב, מלא ברגעי פריצת דרך ויצירתיות. עם זאת, שמירה על הקניין הרוחני שלך יכולה להיות חיונית כמו החדשנות עצמה. תארו לעצמכם שאתם מבטיחים את הזכויות הבלעדיות על ההמצאה שלכם, ומספקים לכם מעוז נגד תחרות והפרה פוטנציאלית – זה המקום שבו הכוח של רישום פטנטים נוצץ. פטנטים משמשים לא רק כשריון של החדשנות שלכם, אלא גם כמגדלור שלה, מאותתים על אמינות ומושכים שותפויות שמניעות צמיחה. מסלול זה, אף שהוא מתפתל, מוביל בסופו של דבר לחדר הכס של הגנה משפטית והצלחה מסחרית.

קר עוד