בקבוק חם בחורף- כמה ישן ככה הכרחי

עונת החורף מתקרבת אלינו בצעדי ענק ורבים כבר מתחילים לחשוב על מזג האוויר הסוער שילווה אותם בשגרת היומיום ומחפשים את הדרך הטובה ביותר להתחמם הן בביתם, הן במקום העבודה והן בכל מקום אחר שהם מצויים בו. זה הזמן לדעת כי האופציה הטובה ביותר להתחממות הוא בקבוק חם. אם אתם צעירים מאוד אתם בוודאי לא יודעים על מה מדובר, אך אם עברתם דבר או שניים בחייכם, אתם בוודאי זוכרים את האביזר המחמם האותנטי והמיושן שהייתם יכולים למצוא בבית של ההורים שלכם או בבית של סבא וסבתא שלכם. יחד עם זאת, חשוב מאוד שתדעו שבקבוק חם מהווה עדיין מוצר יעיל מאוד לצורך התחממות בעונת החורף, אך לא רק, הוא יעיל במקרים של כאבי בטן, גב ועוד.

בקבוק חם – מה זה בעצם?

בקבוק חם הוא מיכל גומי או סיליקון ממולא במים חמים ופקוק. המכל רלוונטי לצורך חימום במיטה או לחימום איבר גוף כזה או אחר. בעבר, השתמשו במדינות קרות בבקבוקים המדוברים כמחממי מיטה. המיכל עצמו בעבר היה ממולא בשרידי פחם מהאח. את המיכל שמו במיטה על מנת שהיא תתחמם בטרם נכנסים אליה.

גרסאות מתקדמות יותר של הבקבוק המדובר נפוצו במאה ה-16. שם היה מדובר על מיכלים ממולאים מים שהיו בעלי יתרון על מחממי המיטה עם הפחם שכן, היה אפשר להשאיר אותם במיטה גם כאשר שכבו בה. לפני המצאת הגומי הבקבוקים החמים היו עשויים ממגוון חומרים שונים כגון: חרס, עץ, זכוכית, אבץ או נחושת. הבקבוקים הללו הוכנסו לרוב למעטפת בד רכה וזאת כדי למנוע כוויות.

כיום, בקבוקים חמים עשויים לרוב מגומי או חומרים דומים בעיצוב שהפטנט שלו הומצא על ידי ממציא קרואטי בשם אדוארד פנקה. הבקבוקים כיום לרוב יהיו מצופים אריג ואף מעוצבים בעיצוב חדשני. ישנם בקבוקים חמים הרלוונטיים עבור ילדים ומעוצבים כדמויות פרווה.

במאה ה-20 השימוש בבקבוקים הללו הלך ופחת וזאת בשל חימום טוב יותר של הבית או בשל אמצעים נוספים לחימום המיטה כגון: סדין חשמלי. אולם, כיום אט אט חוזרים להשתמש בבקבוק החם וזאת מטעמי שמירה על איכות הסביבה וחיסכון בחשמל.

חשוב לדעת כי מעבר לשימוש של הבקבוקים לחימום מקומי של מיטה או משטח רביצה, הם יעילים מאוד לחימום מקומי של איברי גוף עבור מטרות רפואיות למגוון תסמינים שונים לרבות כאבי וסת, כאבי בטן, תסמונת קדם וסתית, הצטננות, כאבי גב בהריון, צירי לידה, שרירים תפוסים ועוד.

שימוש בבקבוק חם כמוצר שיווקי

אם אתם מחפשים מתנה לעובדים או ללקוחות שלכם לקראת החורף, אתם בוודאי רוצים שהמוצר שתחלקו יהיה ממותג שכן, ידוע כי ממוצר ממותג יכול לחשוף את היתרונות של החברה או העסק לכל אדם שרואה אותו וכך בעצם להגדיל את מעגל הלקוחות של העסק, לחזק תחושת שייכות אצל לקוחות קיימים ולהגדיל את הרווחים והפניות לעסק, כדאי מאוד שתחשבו על חלוקת בקבוק חם ללקוחות או לעובדים שלכם, אשר ימותג במיתוג המתאים לעסק שלכם.

מכיוון שרכישת מוצרים ממותגים יכולה להיות הוצאה כבדה למדי, כדאי מאוד לברר על אופציות של יבוא מוצרי שיווק איכותיים לרבות בקבוקים חמים ממותגים מסין. כדאי לבחור בחברה העוסקת בתחום באופן מקצועי ויכולה להציע לכם בקבוקים חמים בדיוק הכמות הרצויה לכם ובמיתוג הרלוונטי לכם, במחירים נוחים ומשתלמים. יבוא מסין יכול משמעותית להוזיל עלויות ולכן, כדאי מאוד לבדוק את האופציה המדוברת.

 

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
191natan@gmail.com

למה לגור בקרוואן?

מגורים בקרוואן אינם מתאימים לכל אחד. אבל אם אתם הרפתקנים ומחפשים לחסוך כסף בשכר דירה, המדריך הזה הוא בשבילכם. בארצות הברית, ההערכה היא שיש כ-1.6

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

חומרי בניין בירושלים

האין זה מרתק כיצד בניינים ברחבי העולם ובכל המדינות והיבשות מתבטאים בצורה שונה אך עם זאת מאוחדת? בדיוק כמונו בני האדם, גם הבניינים חיים נושמים

קר עוד