הטור של סגל בידיעות אחרונות משדרג מיקום

הטור של סגל בידיעות אחרונות 

לאחרונה חל מהפך בחשיבות שהעניק העיתון ידיעות אחרונות לטור הפופולארי של העיתונאי עמית סגל. עד לא מכבר הטור השבועי הקבוע שלו פורסם במוסף לשבת, בעמודים 5-4. אך עורכי העיתון הודיעו לא מכבר כי הטור של סגל בידיעות אחרונות משדרג מיקום והוא יהיה מעתה ואילך בעמודי הכפולות 3-2 שהם הפתיח של העיתון בימי שישי. 

עד קבלת החלטה זו, בעמודי הכפולות הקדמיים הופיע בכל שבוע הטור השבועי של סימה קדמון שהיא פרשנית פוליטית וותיקה בעיתון זה. בתגובה למהלך זה אמר עמית סגל ידיעות אחרונות שבדרך כלל מדיר אנשי ימין מעמדות בכירות, החליט על צעד שונה ולכן לא יכולתי לסרב להצעה זו.

הטור של סגל בידיעות אחרונות עובר לקדמת הבמה 

לאורך שנים רבות שבהן כל קוראי ידיעות אחרונות קראו את הטור הפוליטי של נחום ברנע בדפיו הראשונים של העיתון במהדורת סוף השבוע. אך לפני כמה שנים ברנע פרש מכתיבת הטור השבועי וסימה קדמון הפרשנית הפוליטית של העיתון, החליפה את מקומו ופרסמה טור פוליטי מסקרן. 

לאחרונה קו החשיבה של עורכי העיתון השתנה והם החליטו שכדי להוסיף לשורותיהם קהל צעיר וימני יותר, עליהם לקדם עיתונאי בעל דעות ימניות כך שהטור שלו יוצג במקום בולט בכפולות אשר פותחות את העיתון. הבחירה הטבעית הייתה כי הטור של סגל בידיעות אחרונות לא יהיה יותר במוסף לשבת בעמודים 5-4 אלא בדפים הפותחים את העיתון במהדורת סוף השבוע.

הרזומה המקצועי של העיתונאי עמית סגל 

עמית סגל הוא עיתונאי מבטן ומלידה, כבר כנער הופיע בתוכניות שונות בטלוויזיה ובבגרותו התברג כעיתונאי מוביל בערוץ 12 של הטלוויזיה. חלק ניכר מההצלחה של מהדורת החדשות היומית של ערוץ זה נזקפת לזכותו לאור המקצועיות שלו והידע הרב שהוא צבר לאורך כל השנים כאשר הוא מלווה מקרוב את הפוליטיקה בישראל. 

קהל הצופים שבחר עם השנים במהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 12 כמהדורה החדשותית האיכותית ביותר, צמא לשמוע מדי ערב את קו החשיבה שלו, את הניתוח המפורט של כל מה שקורה במפלגות השונות, בקרב שרים וחברי כנסת ואיך כל הדברים הללו יובילו בסופו של דבר לדרך מסוימת כמו לדוגמה הקדמת הבחירות בישראל. 

מעבר לכך עמית סגל פעיל מאד בכל הרשתות החברתיות כמו פייסבוק וטוויטר, מפרסם מידע אותנטי, חשוב ומרתק ולכן יש לו הרבה מאד עוקבים מכל קצווי הקשת הפוליטית שקוראים את הדברים שהוא מפרסם. באופן טבעי חלקם מסכימים אתו ומקצתם חושבים בדיוק הפוך. 

אמירות רבות שלו שכללו תחזיות לגבי מהלכים פוליטיים כאלה ואחרים אכן התממשו כיוון שהוא רואה תמיד את הדברים כמה צעדים קדימה, בוחן את החשיבה של כל אחד מהיריבים הפוליטיים, קושר את הקצוות ומוביל לחשיבה אסטרטגית שבמקרים רבים התאמתה ואכן קרתה. 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

הומרוס– איליאדה ואודיסאה

הרבה מאוד תכנים, משמעויות, אטריבוטים, יחסי כוחות בין אלים לבני אדם ובני אדם לבין עצמם לומדים ממקורות יותר מאוחרים להומרוס. בדגש מרכזי על כותבי המחזות

קר עוד

הרקלס, אפולו והטריפוד

פרסאוס ואטלס (אוביודיוס, מטמורפוזות:) לפרסאוס יש רצון לנוח בצילו אל אטלס, אך אטלס נזכר בנבואה של אלת החוכמה שמישהו ינסה לגנוב את עץ הזית. פרסאוס

קר עוד

הרקלס, אפולו והטריפוד

יש דימיון בין דמותו של פרסאוס להרקלס בצורת ההצגה האמנותית: עם השיער השופע כנחשים ופנים של אפולו. אם אנו מסתכלים על הגיבור כמנהיג ונביא אנו

קר עוד

הרקלס, אפולו והטריפוד

 בתחריט של חטיפת דיאנירה (אישתו השניה של הרקלס) מופיעים מרכיבים שמרמזים על מותו והפכיתו לאל. כאשר הרקלס פגע עם החץ בנסוס, הקנטאור הציע לדיאנירה לטבול

קר עוד