המרת נקודות לטיסות – איך זה מתבצע וכיצד זה יכול לעזור לנו?

חברות אשראי מנסות למשוך אליהן לקוחות חדשים או לשמר לקוחות קיימים בדרכים שונות. הן מציעות להם הטבות שונות אם הם בוחרים להשתמש בכרטיס שלהן, הן מוכנות לוותר או לצמצם עמלות, לספק מסגרת אשראי גדולה יותר, לאפשר רכישות בקרדיט עם ריבית נמוכה ועוד. המטרה היא לגרום ללקוח לרצות להשתמש בכרטיס אשראי של החברה וכמה שיותר.

אחת הדרכים שחברות אשראי בוחרות לגייס לקוחות חדשים או לשמר לקוחות קיימים, היא בעזרת הטבות שניתנות בעת רכישת מוצרים. הרעיון הוא, אם יהיה לך כרטיס שלנו ותשלם בעזרתו, אז כל עסקה שתעשה תביא לך הטבה מסוימת. ככל שתעשה יותר עסקאות, תהנה מיותר הטבות, ככל שהעסקאות יהיו גדולות ומשמעותיות יותר, כך ההטבות יהיו הרבה יותר משמעותיות.

דוגמא טובה לכך היא המרת נקודות לטיסות. מאחר ומרביתנו מאוד אוהבים לטוס ואנחנו מחפשים כל הזמן דרכים כיצד להוזיל עלויות של טיסות או בתי מלון, הרי שחברות אשראי מצאו פתרון יעיל, נוח ומשתלם מבחינה כלכלית, עבורנו ועבורן. המרת נקודות.

 

איך זה עובד בפועל?

הרעיון של המרת נקודות לטיסות הוא מאוד פשוט. אנחנו מבצעים עסקאות שונות בכרטיס אשראי, כל עסקה כזו, ככל שהיא תהיה יותר משמעותית וגדולה (סכום כסף יותר גדול), כך אנחנו יכולים ליהנות מיותר נקודות ואותן אפשר יהיה להמיר ברכישת כרטיס אשראי.

על כל סכום מסוים של עסקה אנחנו נקבל נקודות, ועל כל סכום מסוים של נקודות שנצבור, נוכל לקבל הנחה על כרטיס טיסה או על הזמנת חדר בבית מלון. למשל, אם אנחנו רוכשים בגדים בשווי 1000 שקל, נקבל נניח 100 נקודות, אותן נוכל להמיר לרכישת כרטיס טיסה. חברת התעופה תקבע כמה שקלים שווה כל נקודה, וכך נוכל לקבל הנחה על הכרטיס. כמובן ככל שנעשה יותר עסקאות ונצבור יותר נקודות, יהיה לנו יותר קל לקבל הנחות ברכישת כרטיס טיסה.

חשוב להדגיש, חברות אשראי דואגות לעבור עם חברות תעופה רבות וכן עם בתי מלון בכל העולם, מה שמאפשר לנו לקבל הרבה יותר הטבות וכן ליהנות מהרבה יותר אופציות להטבות ברחבי העולם. לא מדובר רק על בתי מלון בארץ אלא בכל מקום.

 

איך זה יכול לעזור לנו ולמה זה משתלם?

די פשוט להבין איך זה יכול לעזור לנו? אם אנחנו יכולים להמיר נקודות לטיסות, אז בעצם אנחנו חוסכים באופן משמעותי את עלות הטיסה שלנו, וכך אנחנו יכולים גם לטוס יותר או לבזבז יותר כסף בנסיעה.

זה משתלם לנו, גם מהסיבה הפשוטה שאנחנו בכל מקרה משלמים בכרטיס אשראי ובכל מקרה עושים עסקאות שונות, אז לפחות נרוויח מכך משהו, מעבר להטבות אחרות שחברת אשראי יכולה להציע לנו. אם אנחנו טסים הרבה, זה יכול להיות מאוד חסכוני עבורנו.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

הייטק
בלוג
user

מכללת ג'ון ברייס ירושלים: פתח לעולם ההייטק

בלב ירושלים, עיר שבה העתיק והחדש נפגשים, ממוקמת מכללת ג'ון ברייס, מוסד לימודי המהווה כרטיס כניסה לעולם ההייטק המתפתח והמבוקש. מכללת ג'ון ברייס, שנוסדה בתחילת המאה ה-21, הפכה לאחת מהמכללות המובילות בישראל ללימודי הייטק, הודות לתכניות הלימוד המקיפות, המותאמות לדרישות השוק המתמידות בשינוי.

קר עוד
בלוג
user

חשיפת תחנת הכוח: מדריך מקיף לבחירת המנוע החשמלי התעשייתי המושלם

כאשר מדובר ביישומים תעשייתיים, בחירת מנועי חשמל היא קריטית. המנוע הנכון יכול להשפיע באופן משמעותי על היעילות, הביצועים וההצלחה הכוללת של הפעולות שלך. עם זאת, עם אפשרויות רבות הזמינות בשוק, בחירת המנוע החשמלי התעשייתי המושלם יכולה להיות משימה לא פשוטה. מדריך מקיף זה נועד לפשט את התהליך על ידי מתן תובנות וגורמים חיוניים שיש לקחת בחשבון, ולהבטיח שתקבלו החלטה מושכלת לצרכים התעשייתיים שלכם.

קר עוד
התחדשות עירונית
בלוג
user

מתלבטים איך לבחור חברת התחדשות עירונית?

התחדשות עירונית היא תהליך של חידוש, שדרוג ועיבוי של שכונות עירוניות קיימות. התהליך כולל בדרך כלל חיזוק מבנים ותיקים, הוספת יחידות דיור חדשות, פיתוח תשתיות ויצירת שטחים ציבוריים חדשים. פרויקטים של התחדשות עירונית יכולים להיות מורכבים ומאתגרים, ולכן חשוב לבחור חברה יזמית מקצועית ואמינה שתוכל להוביל את הפרויקט בצורה מוצלחת.

קר עוד
רעיון
בלוג
user

רישום פטנט: הדרך שלך לחדשנות והגנה משפטית

היציאה למסע ההמצאה היא מיזם מלהיב, מלא ברגעי פריצת דרך ויצירתיות. עם זאת, שמירה על הקניין הרוחני שלך יכולה להיות חיונית כמו החדשנות עצמה. תארו לעצמכם שאתם מבטיחים את הזכויות הבלעדיות על ההמצאה שלכם, ומספקים לכם מעוז נגד תחרות והפרה פוטנציאלית – זה המקום שבו הכוח של רישום פטנטים נוצץ. פטנטים משמשים לא רק כשריון של החדשנות שלכם, אלא גם כמגדלור שלה, מאותתים על אמינות ומושכים שותפויות שמניעות צמיחה. מסלול זה, אף שהוא מתפתל, מוביל בסופו של דבר לחדר הכס של הגנה משפטית והצלחה מסחרית.

קר עוד