המרת נקודות לטיסות – איך זה מתבצע וכיצד זה יכול לעזור לנו?

חברות אשראי מנסות למשוך אליהן לקוחות חדשים או לשמר לקוחות קיימים בדרכים שונות. הן מציעות להם הטבות שונות אם הם בוחרים להשתמש בכרטיס שלהן, הן מוכנות לוותר או לצמצם עמלות, לספק מסגרת אשראי גדולה יותר, לאפשר רכישות בקרדיט עם ריבית נמוכה ועוד. המטרה היא לגרום ללקוח לרצות להשתמש בכרטיס אשראי של החברה וכמה שיותר.

אחת הדרכים שחברות אשראי בוחרות לגייס לקוחות חדשים או לשמר לקוחות קיימים, היא בעזרת הטבות שניתנות בעת רכישת מוצרים. הרעיון הוא, אם יהיה לך כרטיס שלנו ותשלם בעזרתו, אז כל עסקה שתעשה תביא לך הטבה מסוימת. ככל שתעשה יותר עסקאות, תהנה מיותר הטבות, ככל שהעסקאות יהיו גדולות ומשמעותיות יותר, כך ההטבות יהיו הרבה יותר משמעותיות.

דוגמא טובה לכך היא המרת נקודות לטיסות. מאחר ומרביתנו מאוד אוהבים לטוס ואנחנו מחפשים כל הזמן דרכים כיצד להוזיל עלויות של טיסות או בתי מלון, הרי שחברות אשראי מצאו פתרון יעיל, נוח ומשתלם מבחינה כלכלית, עבורנו ועבורן. המרת נקודות.

 

איך זה עובד בפועל?

הרעיון של המרת נקודות לטיסות הוא מאוד פשוט. אנחנו מבצעים עסקאות שונות בכרטיס אשראי, כל עסקה כזו, ככל שהיא תהיה יותר משמעותית וגדולה (סכום כסף יותר גדול), כך אנחנו יכולים ליהנות מיותר נקודות ואותן אפשר יהיה להמיר ברכישת כרטיס אשראי.

על כל סכום מסוים של עסקה אנחנו נקבל נקודות, ועל כל סכום מסוים של נקודות שנצבור, נוכל לקבל הנחה על כרטיס טיסה או על הזמנת חדר בבית מלון. למשל, אם אנחנו רוכשים בגדים בשווי 1000 שקל, נקבל נניח 100 נקודות, אותן נוכל להמיר לרכישת כרטיס טיסה. חברת התעופה תקבע כמה שקלים שווה כל נקודה, וכך נוכל לקבל הנחה על הכרטיס. כמובן ככל שנעשה יותר עסקאות ונצבור יותר נקודות, יהיה לנו יותר קל לקבל הנחות ברכישת כרטיס טיסה.

חשוב להדגיש, חברות אשראי דואגות לעבור עם חברות תעופה רבות וכן עם בתי מלון בכל העולם, מה שמאפשר לנו לקבל הרבה יותר הטבות וכן ליהנות מהרבה יותר אופציות להטבות ברחבי העולם. לא מדובר רק על בתי מלון בארץ אלא בכל מקום.

 

איך זה יכול לעזור לנו ולמה זה משתלם?

די פשוט להבין איך זה יכול לעזור לנו? אם אנחנו יכולים להמיר נקודות לטיסות, אז בעצם אנחנו חוסכים באופן משמעותי את עלות הטיסה שלנו, וכך אנחנו יכולים גם לטוס יותר או לבזבז יותר כסף בנסיעה.

זה משתלם לנו, גם מהסיבה הפשוטה שאנחנו בכל מקרה משלמים בכרטיס אשראי ובכל מקרה עושים עסקאות שונות, אז לפחות נרוויח מכך משהו, מעבר להטבות אחרות שחברת אשראי יכולה להציע לנו. אם אנחנו טסים הרבה, זה יכול להיות מאוד חסכוני עבורנו.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
user

מדריך וחברה לניקוי ספות, שטיחים וריפודים –

שמירה על ספות, שטיחים וריפוד נקיים ורעננים חיונית לשמירה על סביבת מגורים בריאה ונוחה. ניקוי קבוע לא רק משפר את המראה של הרהיטים והשטיחים שלך אלא גם עוזר להאריך את תוחלת החיים שלהם. במדריך המקיף הזה נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על ניקוי ספות, שטיחים וריפודים.

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

מגשי אירוח להרמת כוסית במשרד

חגיגות והתכנסויות במשרד ממלאות תפקיד חשוב בטיפוח אחווה וחיזוק מורל העובדים. היבט אחד שיכול לשפר משמעותית אירועים אלו הוא השימוש במגשי אירוח. Canapes מגשי אירוח

קר עוד