למה חשוב לא לאחר לאירוע של עצמכם

איחורים הם תופעה שכיחה בכל מפגש ובכל מקום שכולם מכירים, נתקלים בזה או מאחרים בעצמם, וגם באירועים רבים מספר המאחרים לכל אירוע יכול להיות לרוב גדול. זוהי גם תופעה המאפיינת מאד את החברה הישראלית לעומת החברה האירופאית או האמריקאית או תרבויות אחרות רבות, שם ישנה הקפדה מוחלטת על הגעה בזמן ובשעה והדקה הנקובה בדיוק רב. אולם יש לזכור כי לאחר לאירוע שלכם אותו אתם ארגנתם, והוא מהווה כאחד הימים החשובים בחייכם, אם זה אירוע ערב שארגנתם, שמחה משפחתית או אירוע ברית מילה, בריתה או בר מצווה, האיחור עלול יהיה לעלות ביוקר ולהסתיים בצורה שלא תסב לכם הנאה רבה מהאירוע שלכם שהשקעתם בו כל כך הרבה

 

לא נעים כאשר האורחים עושים לכם קבלת פנים

לאחר שתכננתם את האירוע היקר שלכם זמן רב וממושך כל כך, השקעתם בו כסף רב, בחרתם אולם, בגדים, מנות מהתפריט, מוסיקה וצלם, הזמנתם את כל האורחים, הדבר האחרון שתרצו הוא שהאירוע שלכם יכשל או יהיה מלווה בכל כך הרבה תקלות ובעיות בדיוק ברגע האמת, לא תרצו לגלות למשל שהאורחים יגיעו לפניכם ואף לא יבינו מדוע אתם מתמהמהים והם אלו הצריכים להמתין לכם ולקבל את פניכם. אם מתחילים כך אירוע הרי מתחילים אותו כבר על רגל שמאל, וזה ידוע כי פתיחה של אירוע חשוב בצורה משובשת ומלחיצה עלולה לפגום בכל האירוע כולו ובאווירה בהמשך הן בהרגשה שלכם והן בהרגשה של האורחים. כאשר אתם מתכננים אירוע הדבר הראשוני ואף היחידי שאתם מעוניינים בו הוא שהאירוע שלכם יצליח, יהיה מהנה, מקסים ומוצלח ללא תקלות ועם הנאה גדולה שלכם ושל האורחים מעל ומעבר למצופה. אתם מעוניינים להישאר עם מזכרת מצוינת מהאירוע שלכם ולא להישאר עם זיכרון רע.

 

להקדים = להתחיל ברגל ימין

התנאי הראשוני לכך הוא להגיע בזמן לאירוע שלכם ואף מוקדם יותר לאחר כמובן שאתם כבר מוכנים בזמן, מאורגנים, לבושים, הילדים גם הם מאורגנים ללא לחצים, מתחים או צעקות, לא שכחתם להביא עמכם שום דבר וכמובן עדיף תמיד להגיע מוקדם יותר ולהספיק להכין הכל בזמן מאשר להגיע באיחור ושהכל יתנהל בבלגן גדול. הסטטיסטיקה העגומה אף מראה שדווקא כשמונים אחוזים מבעלי השמחה המאחרים לאירוע של עצמם, מסיימים את האירוע בלחצים רבים ובחוסר הנאה. כלומר כבר בכדי לגרום לאירוע שיתנהל על הצד הטוב ביותר חשוב להפחית כל לחץ, ולכן להקפיד על זמנים, זאת אומרת להתחיל להתארגן כמה שיותר מוקדם, זה מוטב מאשר לאחר ולגלות שלא ניתן לתקן את המצב או את הלחצים

 

ההיתרונות בהקדמה

חשוב לקבל את פני האורחים בזמן, לבדוק מה קורה באולם האירועים או במסעדה, האם האולם מסודר כבר, האם המנות מוכנות, כמובן לוודא האם הצלם והדי ג'יי הגיעו לאולם והכינו את כל הציוד ללא לחץ או עומס. כאן מגיע היתרון של ההגעה מוקדם כיוון שניתן גם לטפל מוקדם יותר בכל תקלה הצצה או בכל איחור, בעיה המתעוררת באולם או מחוצה לה. שלב הארגון והפקת האירוע שלכם אינו מסתיים ביום האירוע אלא רק מתחיל ורק נמצא בשיאו. לכן ההגעה מוקדם יכולה לסגור את כל הקצוות ולנצח על כל התזמורת בדקה הקריטית ביותר וכל איחור מיותר ישפיע על כך לרעה.

 

רוצים לפספס צילומים יפים? אז תאחרו

אם אתם מגיעים באיחור כבר אין לכם זמן למשל להצטלם בניחותא ובצורה רגועה צילומים חשובים עם כל המשפחה הגוזלים זמן רב, לא תוכלו לפתור בעיות הצצות בדקה התשעים, איחור נחשב גם למעשה לא מנומס המשפיע לרעה על כל האווירה מסביב, ובייחוד אם זהו האיחור של בעלי האירוע זה נחשב לחוסר נימוס גדול, בעוד הגעה בזמן תורמת לאווירה רגועה ולכימיה נעימה עם כל המוזמנים ואנשי המקצוע, (צלם לברית כתב על זה כאן) ניתן לשוחח בסבלנות ובשקט עם הצלם או התקליטן לבקש מהם כל בקשה בצורה רגועה. כלומר להגעה בזמן ואף מוקדם במידה הנכונה ישנה השפעה פסיכולוגית מעולה שתתרום רבות להצלחת האירוע שלכם, וכן תתרום להרגשה האישית שלכם במהלך האירוע. ברור כל כל אחד מעוניין להרגיש טוב, להרגיש הנאה באירוע שלו ולא רק שהאורחים והמוזמנים ייהנו, גם בעלי האירוע מעוניינים ליהנות מהאירוע שלהם ולא רק להתרוצץ ולדאוג לאחרים, לאורחים או לבעלי המקצוע. על כן לסיכום לשם הצלחת האירוע שלכם, את המילה איחור יש לחלוטין להוציא מן הלקסיקון

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

הייטק
בלוג
user

מכללת ג'ון ברייס ירושלים: פתח לעולם ההייטק

בלב ירושלים, עיר שבה העתיק והחדש נפגשים, ממוקמת מכללת ג'ון ברייס, מוסד לימודי המהווה כרטיס כניסה לעולם ההייטק המתפתח והמבוקש. מכללת ג'ון ברייס, שנוסדה בתחילת המאה ה-21, הפכה לאחת מהמכללות המובילות בישראל ללימודי הייטק, הודות לתכניות הלימוד המקיפות, המותאמות לדרישות השוק המתמידות בשינוי.

קר עוד
בלוג
user

חשיפת תחנת הכוח: מדריך מקיף לבחירת המנוע החשמלי התעשייתי המושלם

כאשר מדובר ביישומים תעשייתיים, בחירת מנועי חשמל היא קריטית. המנוע הנכון יכול להשפיע באופן משמעותי על היעילות, הביצועים וההצלחה הכוללת של הפעולות שלך. עם זאת, עם אפשרויות רבות הזמינות בשוק, בחירת המנוע החשמלי התעשייתי המושלם יכולה להיות משימה לא פשוטה. מדריך מקיף זה נועד לפשט את התהליך על ידי מתן תובנות וגורמים חיוניים שיש לקחת בחשבון, ולהבטיח שתקבלו החלטה מושכלת לצרכים התעשייתיים שלכם.

קר עוד
התחדשות עירונית
בלוג
user

מתלבטים איך לבחור חברת התחדשות עירונית?

התחדשות עירונית היא תהליך של חידוש, שדרוג ועיבוי של שכונות עירוניות קיימות. התהליך כולל בדרך כלל חיזוק מבנים ותיקים, הוספת יחידות דיור חדשות, פיתוח תשתיות ויצירת שטחים ציבוריים חדשים. פרויקטים של התחדשות עירונית יכולים להיות מורכבים ומאתגרים, ולכן חשוב לבחור חברה יזמית מקצועית ואמינה שתוכל להוביל את הפרויקט בצורה מוצלחת.

קר עוד
רעיון
בלוג
user

רישום פטנט: הדרך שלך לחדשנות והגנה משפטית

היציאה למסע ההמצאה היא מיזם מלהיב, מלא ברגעי פריצת דרך ויצירתיות. עם זאת, שמירה על הקניין הרוחני שלך יכולה להיות חיונית כמו החדשנות עצמה. תארו לעצמכם שאתם מבטיחים את הזכויות הבלעדיות על ההמצאה שלכם, ומספקים לכם מעוז נגד תחרות והפרה פוטנציאלית – זה המקום שבו הכוח של רישום פטנטים נוצץ. פטנטים משמשים לא רק כשריון של החדשנות שלכם, אלא גם כמגדלור שלה, מאותתים על אמינות ומושכים שותפויות שמניעות צמיחה. מסלול זה, אף שהוא מתפתל, מוביל בסופו של דבר לחדר הכס של הגנה משפטית והצלחה מסחרית.

קר עוד