שירות התאמה ורכישת מכשיר שמיעה עד הבית מאודיו סאונד

צילום אודיו סאונד

שירות התאמה ורכישת מכשיר שמיעה עד הבית מאודיו סאונד

אם גם אתם רציתם לרכוש מכשירי שמיעה בעבר ובאופן טבעי פניתם אל קופת החולים שלכם, אתם כבר בטח מכירים את הבירוקרטיה הסבוכה הכרוכה בתהליך הזה. כשאתם עושים את זה כך, עליכם לקבל הפניות לרופאים שונים, למכוני שמיעה ולמרפאת אף, אוזן, גרון – ועל מנת לקבל סבסוד מקופת החולים, עליכם להגיש הרבה טפסים ולהמתין חודשים ארוכים עד לאישור. 

אודיו סאונד מכשירי שמיעה מציעים שירות הגעה עד הבית להתאמת מכשירי שמיעה בכל רחבי הארץ לעוד מידע 0779978814  או www.audiosound.co.il 

 

למרבה המזל, היום יש דרך הרבה יותר נוחה לעשות את זה עם שירות מכשירי שמיעה עד הבית שמציעים מכוני השמיעה הפרטיים המובילים במדינה. בואו ננסה להבין איך זה עובד. 

בדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף בבית

חשוב להבין כי שירות מכשירי עד הבית כולל את כל שלבי התהליך וכך בעצם גם את בדיקת השמיעה. תוכלו לקבוע תור בזמן שנוח אליכם וקלינאי תקשורת מוסמך מטעם מכון השמיעה יגיע עד אליכם עם מכשיר האודיומטר, באמצעותו הוא יוכל לבחון את ירידת השמיעה שלכם ולהבין באילו דציבלים היא מתקיימת והאם היא מתרחשת בשתי האוזניים. היתרונות בבדיקה הביתית הוא שהסביבה הסטרילית והשקטה של הבית מאפשרת בחינה מדוקדקת ומקיפה יותר של מצב השמע שלכם. לאחר הבדיקה וראיון אישי מתקבל מסמך מפורט שבאמצעותו יהיה ניתן להבין אילו מכשירי שמיעה יתאימו לכם באופן אישי.  לעוד מידע באתר מיני סאונד מכשירי שמיעה 

התנסות והדגמה של מכשירי השמיעה הטובים בעולם

בשלב הזה, ניתן להתנסות בכל מכשירי השמיעה שנמצאו מתאימים לכם בסביבה הביתית שלכם. היתרון הגדול כאן הוא שאתם יכולים לקבל מושג איך תרגישו עם המכשיר בסביבה בה אתם הולכים לבלות הרבה מאד זמן. כמו כן, התנסות במכשיר בבית מאפשרת לכם לבחון את המכשיר בסיטואציות שונות כמו האזנה למוזיקה, שיחה אחד על אחד, שיחות טלפון, צפייה בטלוויזיה ועוד. במהלך ההתנסות בבית, אנו ממליצים לשים לב בפרט לדברים הבאים:

  • נוחות ההרכבה: האם המכשיר שאתם מרכיבים מרגיש לכם טבעי? האם הוא נוטה לזוז או ליפול? האם אתם מצליחים להרכיב ולהסיר אותו בקלות בעת הצורך?
  • שמיעה: חשוב מאד לבחון איך אתם מצליחים לשמוע עם המכשיר ובמיוחד לשים לב שאתם שומעים רק קולות וצלילים חיוניים ולא שומעים רעשי רקע מיותרים בווליום גבוה. 
  • תפעול קל: זכרו כי מכשיר שמיעה ילווה אתכם לתקופה ארוכה וחשוב שתצליחו לתפעל אותו בקלות. 

התאמה ומשלוח המכשיר עד הבית

עד כאן נהנתם מהתאמה מקצועית ומדויקת של מכשיר שמיעה מבלי שבכלל נדרשתם לצאת מהבית. כעת, תוכלו לבחור את המכשיר שהכי מצא חן בעיניכם וכבר באותה הפגישה של בדיקת השמיעה וההתנסות, יערוך קלינאי התקשורת כיול והתאמה של ההגדרות, כך שהוא יכול לרשום אותן ולהגדיר אותן בקלות ובמהירות כאשר יגיע עם מכשיר השמיעה החדש שלכם. 

שירות הדרכה ותיקונים לאחר הרכישה

עוד יתרון משמעותי בתהליך של התאמת מכשיר שמיעה עד הבית הוא שבמקרים בהם אתם נתקלים בקשיים בשימוש במכשיר או במצבים בהם יש צורך בתיקון או החלפה של חלקים, תוכלו להנות מהשירות הזה עד הבית. רכישה דרך קופות החולים אגב, תאלץ אתכם לנסוע למקומות רחוקים ולהמתין הרבה מאד זמן עד לתיקון התקלה או החלפת המכשיר. 

בשורה התחתונה

חשוב להבין כי רכישת מכשיר שמיעה בשירות עד הבית היא משתלמת ביותר ומעבר לעובדה כי מדובר בתהליך קצר פי עשרות מונים מזה שתעברו בקופות החולים, זה לא תהליך יקר יותר באופן משמעותי. על כן, ההמלצה שלנו תמיד היא לבחור בשירות של מכשירי שמיעה עד הבית שמציעים כיום מכוני השמיעה המובילים בישראל.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
191natan@gmail.com

קידום אתרים בחדרה

קידום אתרים הוא תהליך של שיפור מיקומו של האתר שלך בדירוג מנועי החיפוש. הנה כמה מהדברים החשובים ביותר שעליך לזכור כאשר אתה מנסה לבצע אופטימיזציה

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

איך לבחור טרקטורון?

ישנם סוגים רבים ושונים של טרקטורונים זמינים בשוק. חלקם מיועדים לפעולות בקנה מידה קטן, בעוד שאחרים יכולים להתמודד עם פעולות בקנה מידה גדול. אם אתם

קר עוד