תיקון נזילה באסלה

ביום יום אנו לא חושבים יותר מדי על חדרי השירותים והאמבטיה שלנו. מדובר בחדר שאנו נכנסים אליו מספר פעמים ביום ותו לא. אבל כשמתעוררת תקלה כלשהי בתפקוד התקין של מיכלי ההדחה והאסלות שלנו, זה עלול להוביל למצב מאוד מתסכל שבו לא המון יודעים כיצד ניתן לטפל. בדיוק בשביל זה אנחנו פה- בשביל להפיג את החשש שעלול לעלות ולספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על תיקון נזילות באסלה. במאמר זה נסקור מה עלול לגרום לנזילה, מה לעשות אם היא מתרחשת וכיצד מבצעים תיקון ניאגרה במידת הצורך. בואו נצלול פנימה!

 

מה עלול לגרום לנזילה באסלה?

קיימים בעצם שני סוגים של נזילות שעלולים להתרחש. סוג ראשון הוא נזילות שנובעות מהאסלה עצמה והסוג השני הוא נזילות שנובעות מבעיה במיכל ההדחה. במידה ויש לכם מיכל הדחה סמוי, זוהי בעיה שקשה יותר לאבחן. זה עלול להיגרם בגלל שחיקה של חלק מרכיבי מנגנון ההדחה, מה שמצריך תיקון ניאגרה סמויה. במידה וזאת הסיבה יש לבחון את הרכיב הבעייתי, ואז או לתקן אותו באמצעים מיוחדים או להחליף אותו לגמרי.

 

מה יש לעשות כשיש נזילה באסלה?

במידה והבחנתם בנזילה באסלה בחדר השירותים בבית או בבית העסק שלכם, יש לקרוא בהקדם לאיש מקצוע שמתמחה בתחום תיקון ניאגרה. בזמן שאתם ממתינים לבואו, כדאי לבצע מספר דברים.

קודם כל, יש להימנע משימוש בשירותים בהם יש תקלה. אנו יודעים שזה יוצר אי נוחות גדולה, אך כדי למנוע נזק רב יותר לאסלה שלכם כדאי לא להעמיס עליה עד שהיא לא תתוקן. כדאי מאוד לסגור את צינור המים הראשי של הבית שלכם או של העסק שלכם, כדי למנוע הצפה ועלייה בחשבון המים שלכם.

דבר נוסף שכדאי לעשות הוא להרחיק מהאסלה ומחדר השירותים כל דבר שעלול להינזק מהמים. רהיטים, שטיחים, בעלי חיים וכמובן כל מוצרי חשמל באשר הם- שאסור להם להיות במגע עם מים בשום מקרה שהוא. זהו דבר חשוב ביותר שיש לעשותו כדי להגן על הביטחון שלכם, של בני משפחתכם ושל הרכוש שלכם.

 

איך מתקנים נזילה באסלה עם ניאגרה סמויה?

תיקון ניאגרה סמויה הוא אכן מורכב יותר מתיקון ניאגרה רגילה. בעוד במיכלי הדחה גלויים ניתן לפתוח את המכסה ולהביט בכל החלקים, בניאגרה סמויה אין זה המצב מאחר והחלקים מוסתרים בתוך הקיר ומדובר במנגנון מיוחד, עדין ומורכב יותר. אך כיום בעקבות התפתחות הטכנולוגיה בכל התחומים ובפרט בתחום האינסטלציה, תיקון ניאגרה סמויה אינו מצריך לרוב שבירת קירות ופגיעה בקרמיקה בחדר השירותים. בכל ניאגרה סמויה קיים פתח שירות שניתן להגיע אליו דרך פירוק פשוט של לחצן ההדחה. דרך פתח השירות ניתן להגיע אל כל החלקים ולבצע את התיקון או ההחלפה בצורה פשוטה יחסית.

איש מקצוע יידע לאבחן את הבעיה ולדעת איך לבצע תיקון ניאגרה בצורה שמתאימה ביותר למצב. שימו לב שכל חברה מייצרת ניאגרה סמויה מעט שונה, ולכן חשוב לבדוק עם איש המקצוע שהוא יודע לתקן את סוג הניאגרה שלכם. בנוסף, חלקי חילוף מקוריים הם חשובים וקריטיים ביותר כדי שתדעו שבעיה זו לא תצוץ שוב בעתיד.

 

תיקון נזילה באסלה בתכלת המים

מחפשים מי שיבצע תיקון ניאגרה סמויה בירושלים וסביבתה? הגעתם למקום הנכון. תכלת המים הוא מרכז שירות מורשה שמגיע לכל רחבי הארץ- וגם לירושלים. לא כל אינסטלטור יכול לבצע תיקון ניאגרה סמויה מאחר וזה שונה מתיקוני ניאגרות גלויות ומצריך מיומנות רבה. אצלנו בתכלת המים יש אנשי מקצוע שצברו ניסיון רב לאורך השנים בתיקון ניאגרות סמויות והם ישמחו לעמוד לשירותכם. הם יבצעו אבחון מדויק של הבעיה ויפעלו למען תיקונה בצורה המהירה, היעילה והמקצועית ביותר. מוזמנים בחום לקרוא עלינו עוד באתר וליצור איתנו קשר במידה ומתעוררת בעיה בניאגרה שלכם. אנו נשמח להיות לכם לעזר בכל בעיה!

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
191natan@gmail.com

למה לגור בקרוואן?

מגורים בקרוואן אינם מתאימים לכל אחד. אבל אם אתם הרפתקנים ומחפשים לחסוך כסף בשכר דירה, המדריך הזה הוא בשבילכם. בארצות הברית, ההערכה היא שיש כ-1.6

קר עוד
בלוג
191natan@gmail.com

חומרי בניין בירושלים

האין זה מרתק כיצד בניינים ברחבי העולם ובכל המדינות והיבשות מתבטאים בצורה שונה אך עם זאת מאוחדת? בדיוק כמונו בני האדם, גם הבניינים חיים נושמים

קר עוד