5 אתרים בניו יורק למטיילים מתקדמים

ניו יורק היא אחת מהערים הכי מפורסמות בעולם. זוהי הסיבה שבגללה לא מעט ישראלים רוצים לעלות על מטוס ולהגיע לעיר הקסומה הזאת. אך על מנת שתוכלו למצות את הטיול בעיר, יהיה עליכם להגיע מוכנים. הצוות של אתר פייסטה הכין לכם רשימה של 5 אתרים שאסור לכם לפספס בביקור בעיר. גם אם זה הטיול הראשון שלכם בעיר, אסור לכם לפספס את המקומות הללו. למדריך המלא לניו יורק תוכלו להכין לאתר עצמו.

 

מוזיאון מאדאם טוסו

כמו בלא מעט ערים בעולם, גם בניו יורק תוכלו למצוא את מוזיאון מאדאם טוסו. המוזיאון מאפשר לכם לראות בובות שעווה של מפורסמים מכל העולם. אך תשכחו את המוזיאונים האחרים שבהם ביקרתם, כאן מדובר על מוזיאון ברמה הכי גבוהה שיש.

 

מדיסון סקוור גארדן

אי אפשר לבקר בניו יורק מבלי ללכת לראות משחק כדורסל של אחת מהקבוצות המקומיות. המדיסון סקוור גארדן הוא אחד מהאצטדיונים הכי מרשימים בעולם. חובה עליכם להיכנס אליו על מנת להבין את העוצמה שהוא מביא איתו בכל משחק.

גן החיות של ניו יורק

עוד מקום מעולה שאפשר לבקר בו בעיר הוא גן החיות של ניו יורק. גן החיות נפרס על שטח של 3.2 קילומטר רבוע. המשמעות היא שתוכלו למצוא בגן החיות הזה הרבה מאוד חיות מיוחדות שלא ראיתם באף מקום אחר. גם אם הלו"ז שלכם עמוס, חובה לבקר באתר הזה.

 

הגנים הבוטניים של ניו יורק

אתם מאלה שאוהבים קצת ירוק? בניו יורק תוכלו למצוא הרבה מאוד פארקים מיוחדים שמביאים איתם הרבה מאוד ירוק. אך ללא ספק גולת הכותרת לפי צוות אתר פייסטה הם הגנים הבוטניים שבעיר. גנים בוטניים קסומים שמציעים לכם לנקות מעט את הראש מהטיול עצמו.

 

הגראונד זירו

אם לא יצא לכם לבקר בניו יורק לפני כמה עשורים, לא ראיתם את מגדלי התאומים. אך מי שמגיע בעת הזאת לעיר חייב לבקר באתר ההנצחה שהוקם בה. הגראונד זירו הוא אתר הנצחה שהוקם במקום שבו היו בעבר מגדלי התאומים שקרסו בשנת 2001. באתר פייסטה תוכלו למצוא עוד הרבה מאוד מקומות שהם חובה בעיר.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

בלוג
191natan@gmail.com

למה משמשת מכונת ליטוש?

מכונת ליטוש היא כלי המשמש להחלקה והברקת משטחים. הם משמשים לעתים קרובות בתעשיות הרכב והייצור, אך ניתן למצוא אותם גם במגוון הגדרות אחרות. ישנם כמה

קר עוד